Serumas veidui: savybės ir pritaikymas

Išrūgos yra didelės maistinių medžiagų koncentracijos produktas. Skirtingai nuo ekstraktų ir ekstraktų, jų gali būti keli skirtingomis proporcijomis. Tai yra, išrūgos dažnai yra maistingas, jauninantis ar gydantis kokteilis.

Taip pat skiriasi nuo kremų, kurie yra emulsija – riebalų dalelių suspensija vandenyje arba, atvirkščiai, mikrolašeliai riebaluose.

Serumas paprastai yra vienodos konsistencijos. Nors jo pagrindas gali būti ir vandeninis arba aliejinis, priklausomai nuo to, kokia aplinka yra optimali jame esančioms veikliosioms medžiagoms.

Veiksmas ant odos

Dėl savo lengvos ir maitinančios sudėties serumas itin intensyviai veikia odą ir gali:

  • greitai pagerinti savo išvaizdą;
  • sulėtinti su amžiumi susijusius destruktyvius procesus;
  • neutralizuoti ankstyvus senėjimo požymius;
  • pašalinti amžiaus dėmes;
  • atjauninti ir atgaivinti veidą;
  • atkurti odos stangrumą ir elastingumą;
  • veikti prieš rožinę;
  • giliai drėkina epidermį;
  • pašalinti spuogų žymes ir dėmes.

Taip pat yra specialių gydomųjų serumų probleminei odai, pasižyminčių priešuždegiminiu, antibakteriniu ir sebostaziniu poveikiu. Be gydytojo recepto jų geriau nevartoti, nes netinkamai naudojant galite tik pabloginti problemą.

Taikymo taisyklės

Norėdami gauti maksimalų efektą iš šio tiesiogine ir perkeltine prasme vertingos kosmetikos gaminio, turite žinoti, kaip teisingai naudoti veido serumą:

  • Tepkite tik ant sausos ir švarios odos, kruopščiai nuplovę ir nuvalę toniku (be alkoholio! ).
  • Drėkinamąjį serumą patartina naudoti ryte, tuomet jis suteiks žvalumo visai dienai. Tačiau esant blogoms oro sąlygoms ir esant šalnoms, į lauką su juo galima išeiti ne anksčiau kaip po pusvalandžio.
  • Produktus probleminei odai geriausia naudoti nakčiai. Tada jie sėkmingai veiks kelias valandas ir duos maksimalių rezultatų.
  • Siauros krypties veikimo serumai naudojami tik zoniškai: priešuždegiminiai – nuo spuogų; nuo raukšlių - ant odos raukšlių; balinimas - vietose su ryškia pigmentacija.
  • Senėjimą stabdančius ir pakeliančius serumus geriausia tepti ant kaklo ir dekoltė srities. O veido ovalo stangrinimas – ant kaklo ir po apatiniu žandikauliu.
  • Dėl lengvos konsistencijos serumas greitai susigeria ir sugeba gana giliai įsiskverbti. Todėl nereikia masažuoti veido ir varyti pirštais.
  • Svarbu nepersistengti. Paprastai buteliuose yra dozatorius. O visam veidui gydyti pakanka 2-3 lašų produkto.
  • Po to, kai produktas visiškai susigeria, galite jį patepti kremu. Tuo pačiu metu reikia atsižvelgti į tai, kad pagrindas dažnai netinkamai tinka ant liftingo ir senėjimą stabdančių serumų. Tokiu atveju teks apsiriboti mineraline pudra.

Daugeliu atvejų serumo nuplauti nebūtina, nebent to reikalauja instrukcija, kurią visada reikia perskaityti prieš perkant produktą.

Pasirinkimo paslaptys

Tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad serumą veidui išsirinkti nesunku. Tiesą sakant, reikia atsižvelgti į daugybę svarbių veiksnių:

  1. Amžius. Iki 25 metų koncentruotus preparatus paprastai geriau naudoti tik medicininiais tikslais. Senėjimą stabdančius serumus rekomenduojama naudoti po 35. Ir su superliftingo efektu, ir dar vėliau - sulaukus 45+. Faktas yra tas, kad, gavusi pakankamai maistinių medžiagų, mūsų oda nustoja jų gaminti. Neleiskite jai per anksti atsipalaiduoti.
  2. Odos tipas. Tai labai svarbu, nes serumas jį intensyviai veikia. Atitinkamai, naudojant netinkamą produktą, pavyzdžiui, ant sausos odos, jį gali išprovokuoti stiprus sudirginimas, lupimasis ir net greitas raukšlių susidarymas.
  3. Problemos. Probleminei odai kai kurie serumai netinka. Tačiau yra specialiai tam sukurti gaminiai. Be to, daugelis vaistų turi siaurą dėmesį tam tikrų problemų sprendimui. Paprastai tai nurodoma ant pakuotės.
  4. aktyvūs komponentai. Kadangi jų yra dideliais kiekiais, žmonės, turintys polinkį į alergines reakcijas, turėtų atidžiai išstudijuoti kiekvieno naujo produkto sudėtį ir prieš naudodami jį būtinai patikrinkite.
  5. Sandėliavimo sąlygos ir sąlygos. Kai kurie profesionalūs preparatai parduodami vienkartiniuose buteliukuose, kuriuos atidarius greitai prarandamos naudingos savybės. Taip, ir naminių serumų galiojimo laikas labai trumpas – nuo kelių valandų iki kelių dienų.

Jei lygintume namuose įsigytus ar pačių paruoštus gaminius, tai pagal smūgio stiprumą pastarieji gerokai pralaimi. Todėl norintys gauti greitą ir reikšmingą rezultatą neturėtų taupyti.

Geriausi serumai

Geriausi serumai yra tie, kurie jums puikiai tinka. Kaip specialistas, žinoma, man labiau patinka profesionalūs preparatai. Jie naudoja visus šiuolaikinės chemijos ir kosmetologijos pasiekimus ir gali tikrai pratęsti jaunystę, ypač jei jie naudojami injekcijoms ar mezoscooteriui. Tačiau puikiai tinka ir masinės rinkos produktai, paruošti namuose.

Profesionalus

Profesionalių serumų akcentas – griežtai subalansuota sudėtis ir patentuotų formulių bei nanodalelių buvimas gaminiuose. Kai kurie iš jų gali atstatyti pažeistas membranas ir reguliuoti tarpląstelinius procesus.

Be to, kosmetologė turi priemones, kurios leidžia naudingosioms medžiagoms prasiskverbti dar giliau. O injekcijų, mezoterapijos ar aparatinių procedūrų pagalba serumas pristatomas tiesiai į tas vietas, kur odai jo labiausiai reikia. Nenuostabu, kad rezultatai yra įspūdingi.

Masinė rinka

Masinių rinkų lentynose serumų gausa auga kiekvieną dieną. Viena vertus, tai džiugina. Kita vertus, tai leidžia suabejoti produkto kokybe. Ypač su maža kaina. Kokybiškas biologiškai aktyvus koncentratas negali būti pigus nebent jau dėl didelių jo gamybos sąnaudų.

Mimikos raukšlėms išlyginti geriausia naudoti ne serumus, o užpildus. Tai dar labiau koncentruoti preparatai, skirti atkurti prarastą minkštųjų audinių tūrį.

Naminis

Jei pageidaujate, galite pasigaminti naminių veido serumų nuo senėjimo. Jų poveikis bus silpnesnis nei iš parduotuvės. Bet kita vertus, visiškai nesant chemijos, odą bus galima pamaitinti naudingomis medžiagomis.

riebus

serumas atjauninimui

Sausoms ir jautrioms, taip pat brandžioms ir padengtoms daugybe smulkių raukšlelių idealiai tinka aliejaus pagrindu pagamintas serumas. Tam tinka bet kokie natūralūs aliejai.

Kuo plonesnė oda, tuo jos turėtų būti šviesesnės.

Geriausias yra argano aliejus. Jis yra universalus, nepalieka riebių žymių ir turi nuostabų senėjimą stabdantį poveikį, tačiau yra brangus.

Taip pat tinka alyvuogių, persikų, abrikosų ar vynuogių sėklos, kviečių gemalai, jojoba ir kt.

Štai keletas virimo receptų:

  1. Sausam. Sumaišykite po vieną valgomąjį šaukštą avokadų ir entoterų aliejų, įlašinkite eterinių: 6 lašus pelargonijų, 3 – ramunėlių ir 2 – levandų. Kompozicija turi raminamąjį, priešuždegiminį ir minkštinantį poveikį.
  2. Subrendusiems ir išblukusiems. Pagrindas: du šaukštai abrikosų arba vynuogių kauliukų aliejaus, vienas – erškėtuogių. Įdedame du arbatinius šaukštelius morkų arba 5 kapsules vitamino AEVit, 5-6 lašus pelargonijų aliejaus, 3 - rozmarino, 2-3 - neroli. Priemonė puikiai tonizuoja odą, lygina raukšles, gerina veido spalvą, didina odos turgorą.
  3. Normaliam. Šaukštas simondsijų arba kokosų aliejaus, trys arbatiniai šaukšteliai aliejinio tokoferolio tirpalo, vienas valgomasis šaukštas šaltalankių aliejaus. Dabar įlašinkite būtiniausių: 5 lašus cinamono, 2–3 – ylang-ylang, 3 – saldaus apelsino. Serumas šiek tiek pašviesina odą, padidina jos apsaugines savybes, padeda nuo rožinės, lėtina senėjimo procesus.

Tokie serumai neslysta po makiažu, todėl geriau juos naudoti savaitgaliais ar naktimis. Laikyti tamsioje vietoje, gerai užkimštame stikliniame inde kambario temperatūroje.

Kefyras

Iš namų populiariausias yra kefyro veido serumas. Tai nenuostabu – jį lengviausia gauti ir jis turi daug naudingų savybių dėl didelio kalio, kalcio, cholino ir kitų gyvybiškai svarbių medžiagų:

  • stangrina veido ovalą;
  • pagerina odos spalvą;
  • balina negilią pigmentaciją;
  • padeda pašalinti toksinus;
  • pašalina riebų blizgesį;
  • mažina uždegimą ir patinimą;
  • sumažina maišelius po akimis;
  • pašalina inkštirus ir inkštirus;
  • atkuria hidrolipidų pusiausvyrą.

Tačiau svarbu atsiminti, kad kaitinant virš 50 ° C, naudingos kefyro išrūgų savybės greitai prarandamos.

Tai lengva paruošti. Ir geriau gaminti iš nenugriebto naminio pieno. Jis turi būti paliktas kambario temperatūroje, kol visiškai subręs. Į stiklainį įmestas ruginės duonos gabalėlis padės pagreitinti procesą. Kai pienas atsiskirs, išrūgas nupilkite ir perkoškite per kelis marlės sluoksnius. Kai kurie žmonės rūgpienį kaitina ant silpnos ugnies, bet taip lengva suklysti ir perkaisti.

Šį serumą galite naudoti po plovimo arba vakare prieš tepant naktinį kremą.

Jei iš jo pagaminsite leduką ir kasdien juo nuvalysite veidą, tada oda taps gaivi ir rausva, o veido ovalas – skaistesnis. Taip pat serumas leidžia pašalinti spuogus ir smulkius bėrimus, nes jame yra pieno rūgšties.

Kremas arba serumas

Manęs dažnai klausia, kas geriau: kremas ar serumas. Man tai tarsi pasirinkimas tarp bandelės ir uogienės. Natūralu, kad bandelė su uogiene yra daug skanesnė ir maistingesnė nei vien šie produktai.

Serumas turi intensyvų nukreiptą poveikį odai. Visa kita atlieka kremas:

  • prailgina poveikį;
  • normalizuoja hidrolipidų pusiausvyrą;
  • yra saulės filtrų;
  • padeda išlaikyti drėgmę odoje;
  • padeda išlyginti raukšles.

Tiesą sakant, būtent kremas užtikrina visapusišką, subalansuotą kasdienę odos priežiūrą. Todėl kosmetologai rekomenduoja juos naudoti kartu.

Be to, gatavi gaminiai turėtų būti bent jau iš to paties gamintojo, o pageidautina iš tos pačios serijos, kad papildytų ir sustiprintų vienas kitą, o ne prieštarautų vienas kitam.

Apibendrinant

Kosmetinis serumas veidui ir odai aplink akis tikrai labai reikalingas ir naudingas produktas. Jis gali pakenkti tik vienu atveju – jei jis pasirinktas neteisingai. O teigiamus rezultatus galima pastebėti jau po kelių dienų reguliaraus naudojimo.

Pirkdami paruoštus gaminius, turėtumėte sutelkti dėmesį ne į įvertinimą, o į sudėtį ir dėmesį. Klausimas, kas veikia geriau – serumas ar veido kremas – beprasmis. Jie turi būti naudojami kartu, nes jie skirtingai veikia odą.

Kokybiškas serumas ne tik vizualiai pagerina epidermio būklę, bet ir skatina kolageno bei elastino gamybą, atjaunina audinius iš vidaus.